pon.. cze 17th, 2024

Inwestycje mieszkaniowe realizowane w Łomiankach cieszą się dużą popularnością – zarówno wśród deweloperów, jak i Klientów. To niewielkie miasteczko leżące pod Warszawą ma do zaoferowania nie tylko bliskie położenie od stolicy, ale również wiele innych walorów, korzystnych pod względem inwestycyjnym i mieszkaniowym.

Jak wskazują liczne dane i analizy, Łomianki to jedna z najszybciej rozwijających się podwarszawskich gmin. W przeciągu ostatnich kilku-kilkunastu lat zmieniły się nie do poznania, stając się niezwykle atrakcyjnym obszarem pod inwestycje. Samo miasto jest niewielkie (zajmuje powierzchnię wynoszącą zaledwie 18,5 km2), co także wpływa na zainteresowanie inwestorów. Zwłaszcza że leży zaledwie 15 km od Warszawy.

Doskonała lokalizacja

Mieszkania na sprzedaż w Łomiankach bardzo często wybierane są przez osoby chcące z jednej strony uciec od wielkomiejskiego zgiełku, a z drugiej pozostać stosunkowo blisko Warszawy, w której pracują. Pod tym względem omawiana lokalizacja wydaje się wręcz idealna. Poza niewielką odległością od stolicy, mieszkańcy chwalą bardzo dobrą komunikację. Wynika to z faktu, iż Łomianki położone są przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych. Z tego też względu, do rogatek Warszawy dotrzeć można już w kilkanaście minut – zarówno samochodem, jak i autobusem.

Nie jest to jednak jedyna zaleta związana z położeniem Łomianek. Decydując się na mieszkanie do kupienia, Klienci mogą liczyć również na:

  •       bliskość jezior i Kampinoskiego Parku Narodowego,
  •       zaciszną okolicę,
  •       dostęp do wielu obiektów handlowych (np. Galeria Handlowa Łomianki),
  •       obecność Integracyjnego Centrum Dydaktyczno-Sportowego i obiektów kulturalnych,
  •       ścieżki spacerowe i rowerowe,
  •       kluby jeździeckie i tenisowe,
  •       szkoły wyższe, muzyczne, placówki przedszkolne, szkoły podstawowe oraz gimnazja.

Osiedla mieszkaniowe zlokalizowane w Łomiankach to dobry wybór również ze względu na bliskość Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Żoliborz, Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego w Dziekanowie Leśnym oraz prywatnych ośrodków zdrowia.

Oferta firmy Sławbud zawiera między innymi lokale w osiedlach wielorodzinnych, budynkach kilkukondygnacyjnych, mieszkalno-usługowych, usługowo-biurowych, a także w segmentach z własnymi garażami.

Korzystne warunki inwestycyjne

W Łomiankach zabudowa mieszkaniowa składa się przede wszystkim z dość niskich budynków jedno- i wielorodzinnych. Co istotne, przeważnie są to budowle nowe, wyróżniające się wysokim standardem.

Wspomnieć należy również o tym, że mieszkania na sprzedaż Warszawa-Łomianki są niezwykle korzystne pod względem warunków, jakie deweloper jest w stanie zaproponować swoim Klientom. Mowa tu przede wszystkim o niższej cenie w porównaniu z samą stolicą, a także większym metrażu. W Łomiankach sprzedawane są zarówno małe mieszkania, jak i duże lokale mieszkaniowo-usługowe oraz segmenty. Biorąc to pod uwagę, jest to bardzo dobry kierunek dla rodzin z dziećmi.

Wysoki poziom życia

Mieszkania na sprzedaż w Łomiankach gwarantują wysoki komfort życia. Bliskość stolicy, doskonała komunikacja, spokojna, cicha okolica i mnóstwo terenów zielonych – są to najważniejsze kwestie, na które Klienci zwracają uwagę najczęściej. Do tego dochodzi oczywiście dostęp do obiektów sportowych i kulturowych, a także szeroki wybór placówek edukacyjnych i medycznych.

Nie należy zapominać też o wciąż podnoszącym się standardzie mieszkań. Inwestycje realizowane są w oparciu o nowoczesne trendy i najsurowsze wymagania Klientów. Z tego też względu, powstające budowle wyróżniają się niezwykle atrakcyjnymi bryłami oraz doskonałym wykończeniem. To samo tyczy się wnętrz mieszkań.

Biorąc to wszystko pod uwagę, warto podkreślić, że osiedle mieszkaniowe bądź segment zlokalizowany w Łomiankach to dobry wybór, który warto rozważyć na etapie analizy dostępnych miejsc do życia i założenia rodziny.

Źródlo: Sławbud Deweloper