pon.. cze 17th, 2024

Produkty importowane z Azji zyskują coraz większą popularność wśród Polaków, którzy cenią je za wysoką jakość przy zachowaniu niskich cen. Najlepszym miejscem, żeby kupić produkty z Chin, Wietnamu, Turcji czy innych krajów azjatyckich będzie największy punkt dystrybucji w Europie Środkowo-Wschodniej dla towarów i produktów wytwarzanych w Chinach i całej Azji. 

Centrum GD Poland International – znane jako Chińskie Centrum Handlowe zajmuje powierzchnię około 40 ha i znajduje się w środkowo-wschodniej Europie w Polsce, około 25 kilometrów od Warszawy w kierunku Radomia. Na jego terenie działa 650 firm operacyjnych z Chin, Wietnamu, Turcji, Indii i innych krajów azjatyckich, które nie tylko magazynują tutaj swoje produkty, ale też sprzedają je bezpośrednio w jednym z sześciu centrów handlowych. Importerzy współpracujący z GD Poland sprowadzają konkurencyjne cenowo i jakościowo produkty różnego rodzaju z wielu krajów azjatyckich.

Szeroka oferta produktów importowanych z Azji 

W ofercie Chińskiego Centrum Handlowego znajdują się wszystkie produkty konieczne do skompletowania modnej szafy, wykreowania pięknego wnętrza i uzupełnienie go niezawodnymi sprzętami domowymi. 

Świat współczesnej mody bardzo szybko się zmienia i coraz łatwiej jest ubrać się stylowo za niewielkie pieniądze. Większa możliwość wyboru, niższe ceny i odzież wyższej jakości są bezpośrednim wynikiem stale rozwijającego się przemysłu modowego, który opiera się już nie tylko na strojach z Francji czy Włoch, ale też modzie z krajów azjatyckich takich jak Chiny, Wietnam czy Turcja. 

W centrum handlowym GD Poland zebrani zostali najlepsi importerzy odzieży z Azji, których produkty gwarantują wysoką jakość, modne wzory i fasony za niską cenę. W szerokim asortymencie znajduje się importowana odzież damska, męska oraz dla dzieci. Z bogatej oferty każdy wybierze coś odpowiedniego dla swojego stylu i na każdą okazję. Dodatkowo strój można uzupełnić znajdującymi się asortymencie modnymi torebkami oraz obuwiem damskim i męskim. W Chińskim Centrum Handlowym znajdą też Państwo biżuterię oraz modne, wysokiej jakości zegarki importowane z krajów Azji. Miłośnicy wyposażenia wnętrz powinni się zainteresować szerokim asortymentem produktów do dekoracji domu np. firanami, ozdobami okolicznościowymi oraz małym AGD. Dodatkowo, w Centrum Handlowym w Wólce Kosowskiej sprzedawane są też wysokiej jakości produkty do wyposażenia domu, a sezonowo oferta jest poszerzana o ozdoby bożonarodzeniowe, wielkanocne, walentynkowe oraz dekoracje z okazji innych okoliczności.

Gdzie znaleźć wysokiej jakości produkty azjatyckie w niskich cenach? 

Duża zaletą Chińskiego Centrum Handlowego GD Poland jest połączenie powierzchni magazynowych z halami sprzedażowymi. Możliwość bezpośredniej sprzedaży produktów pozwala firmom importującym produkty z Chin oszczędzić na kosztach transportu, a dzięki temu zaoferować klientom produkty w konkurencyjnych cenach. Wszystkie towary importowane z Chin i innych krajów Azji są wysokiej jakości i spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa, o czym świadczy to, że wszystkie z nich posiadają certyfikaty dopuszczające produkty do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej, a także stale powracający klienci, którzy chwalą sobie trwałość produktów. 

W hurtowniach chińskich GD Poland zebraliśmy najlepszych importerów odzieży, butów, torebek z Azji, których produkty gwarantują wysoką jakość, modne wzory i fasony za niską cenę. Oferta poszerzana jest też o produkty wyposażenia wnętrz i małego AGD. Co czyni to miejsce najlepszym dla osób zainteresowanych zakupami towarów importowanych z Azji

Centrum GD Poland zlokalizowane jest  w niewielkiej odległości od Warszawy, przy ulicy Nadrzecznej 16a w Wólce Kosowskiej przy drodze krajowej E77 relacji Radom-Warszawa w kierunku Krakowa. Komunikację publiczną zapewniają warszawska komunikacja podmiejska, liniami: 728 i 721 oraz autobusy grójeckiego PKS, które zatrzymują się w miejscowości Wygoda.

Źródło: GD Poland – szeroki wybór odzieży i obuwia dla każdego