pon.. cze 17th, 2024

Nowa, futurystyczna Honda e to niewielkich rozmiarów, miejski samochód o dużej mocy. Pierwszy, oferowany przez markę pojazd, który jest w stu procentach elektryczny. Ten niepozorny model znakomicie łączy w sobie doskonałe funkcje jazdy z niedługim okresem ładowania. Warto odwiedzić najbliższy salon Hondy, by samemu się o tym przekonać!

Jakie są korzyści z zakupu elektrycznej Hondy e?

Zakup auta elektrycznego to przede wszystkim rozwiązanie ekonomiczne. Wybierając Hondę e, jesteśmy w stanie zaoszczędzić aż dwie trzecie kosztów eksploatacyjnych w porównaniu z samochodami z silnikiem benzynowym. Często możemy także liczyć na dofinansowanie zakupu takiego pojazdu. Auta elektryczne są bardziej przyjazne dla środowiska, gdyż nie przyczyniają się do tworzenia emisji. Honda e to tzw. model zeroemisyjny. Samochód nie jest zaopatrzony w układ wydechowy, zatem nie przyczynia się do generowania zanieczyszczenia. W rezultacie jest bezpieczniejszy zarówno dla nas, jak i dla naszego otoczenia. Napędem tego typu aut są baterie, które podlegają recyklingowi.

Honda e – idealny samochód nie tylko do miasta

Honda e to przede wszystkim auto do miasta, jednak dzięki dwóm trybom jazdy doskonale sprawdzi się także poza miejską dżunglą. Tryb standardowy jest stworzony do jazdy spokojnej i jednostajnej, natomiast tryb sport pokaże nam bardziej zwinne i energiczne oblicze Hondy e. Dodatkowo, dopracowane podwozie sprawia, że Honda e nie tylko znakomicie się prowadzi, ale jest także wyjątkowo zwrotna. Umieszczony niewysoko środek ciężkości oraz rozłożenie masy 50/50 nadają temu z pozoru miejskiemu modelowi sportowego pazura. Jadąc do miasta, czy w trasę, będziemy czuć się w Hondzie e tak samo komfortowo.

Honda e a bezpieczeństwo na drodze

Futurystyczna Honda oferuje nie tylko wygodę prowadzenia, oryginalny design i moc 150 KM. Zaawansowane technologie zapewnią nam poczucie bezpieczeństwa podczas jazdy. Samochód jest wyposażony w system Honda Sensing, który posiada liczne funkcje. Przede wszystkim informuje nas o tym, czy znajdujący się przed nami samochód ruszył. Ponadto dysponuje opcją wykrywania prawdopodobieństwa ewentualnej kolizji, zapobiega nagłemu przyśpieszaniu, gdy są korki. Informuje, czy znajdujący się przed nami samochód zahamował. Przy wolnym podjeżdżaniu do innego pojazdu czy innego punktu, którego nie zauważyliśmy, samochód samodzielnie się zatrzyma. Honda e wyposażona jest również w system parkowania, a także technologię kamer w bocznych lusterkach, które wspomogą nas w czasie jazdy po mieście.

Wyposażenie i stylistyka

Design Hondy e nawiązuje do przyszłościowej formy motoryzacji. Stylistyka samochodu jest prosta i funkcjonalna, a zarazem nowoczesna. Przestronne wnętrze zapewni nam komfort, obszerne fotele zagwarantują wygodę dla pasażerów, a także odpowiednią ilość miejsca na nogi. Aplikacja My Honda pozwoli nam zawiadywać samochodem niezależnie od tego, gdzie się w danym momencie znajdujemy. Na bieżąco będziemy otrzymywać informacje o ładowaniu samochodu, klimatyzacji czy niezbędnych do wykonania usługach serwisowych. Zdalne opcje monitorowania samochodu umożliwią ustawienie właściwej temperatury przed wejściem do pojazdu.

Honda e zdecydowanie wyróżnia się na rynku samochodowym swoimi osiągami, komfortem jazdy, a także w pełni elektrycznym charakterem. Wszystkie te cechy sprawiają, że pretenduje do miana w pełni nowoczesnego samochodu, który również jest przyjazny dla nas środowiska. Najbliższy dealer Hondy umożliwi Ci bezpośrednie zapoznanie się z tym futurystycznym samochodem.

źródło: autowitolin.pl – motocykl honda 125