pon.. cze 24th, 2024

TomTom Telematics to uznany dostawca usług telematycznych dla transportu. System WEBFLEET od lat pomaga firmom z tej branży oszczędzać pieniądze. W jaki sposób? Przede wszystkim optymalizując koszty przejazdów i dążąc do poprawy stylu jazdy kierowców. Jeśli jeszcze nie korzystasz z podobnych rozwiązań, masz ku temu niepowtarzalną okazję. System WEBFLEET można teraz wypróbować w ramach 3-miesięcznego okresu próbnego.

Na czym to polega?

WEBFLEET to kompleksowa platforma ułatwiająca zarządzanie flotą pojazdów. Nie tylko daje Ci ona możliwość monitorowania i lokalizowania pojazdów w czasie rzeczywistym, ale oferuje wiele dodatkowych usprawnień. Wspiera managerów i spedytorów w optymalizowaniu tras, redukując liczbę pustych przebiegów. Pomaga obniżyć koszty zużycia paliwa i promuje jazdę ekologiczną. Jedną z cenionych aplikacji jest Tachograph Manager ułatwiający obsługę tachografów cyfrowych. WEBFLEET posiada również szereg udogodnień usprawniających prace administracyjne. Aby korzystać z systemu, nie trzeba logować się na systemach firmowych – wystarczy urządzenie z dostępem do internetu, by zajrzeć do panelu zbierającego dane o pojazdach floty.

Dlaczego warto?

Dzięki WEBFLEET możesz:

– otrzymywać szczegółowe raporty z podróży i poddawać je analizie, aby w przyszłości móc podejmować mądrzejsze decyzje, popełniać mniej błędów, podnosić wydajność floty. Takie raporty zawierają dane tj. czas jazdy i postoju, godzinę rozpoczęcia i zakończenia podróży, pokonany dystans i inne. Powiadomienia można otrzymać mailowo lub zobaczyć je, logując się do systemu WEBFLEET.

– monitorować pojazdy – mieć na bieżąco dostęp do informacji na temat dokładnej lokalizacji Twoich pojazdów; ograniczyć koszty administracyjne poprzez zautomatyzowany rejestr przejechanego dystansu; otrzymać powiadomienia o tym, kiedy samochód/samochód dostawczy/ciężarówka/autobus/autokar wjedzie do oznaczonej strefy lub ją opuści.

– sprawić, że jazda będzie bardziej ekologiczna i bezpieczna przez planowanie przeglądów technicznych na podstawie bieżących powiadomień diagnostycznych; aplikacja analizuje styl jazdy poszczególnych kierowców i podpowiada im, co mogą zrobić, by spalić mniej paliwa.

– zarządzać procesami – rozdzielać zadania kierowcom z najkrótszym czasem przyjazdu (tym samym możesz wyprzedzić konkurencję, oferując najszybszy czas realizacji dostaw), bezpośrednio informować kierowców o nowych zadaniach i szczegółach zamówień.

Dlaczego warto zaufać firmie TomTom Telematics?

TomTom Telematics to firma z prawie 20-letnim doświadczeniem w dziedzinie telematyki transportu drogowego. W tym czasie firma została wielokrotnie doceniona, uzyskując liczne wyróżnienia, nagrody, certyfikaty. Między innymi certyfikat ISO 27001, który potwierdza najwyższy poziom bezpieczeństwa danych. Obecnie z systemu korzysta ponad 50 000 klientów z 60 krajów, a ich pozytywne opinie są najlepszym potwierdzeniem jakości usług.

Bezpłatny okres próbny pozwoli Ci wypróbować rozwiązania, z których korzysta dziś wielu przedsiębiorców z branży transportowej. Jeśli okaże się, że wprowadzenie systemu nie przyniosło oczekiwanych zmian, możesz bez przeszkód zrezygnować z usługi.