pon.. cze 17th, 2024

Majówka zbliża się wielkimi krokami. Za oknami pojawiły się pierwsze wiosenne kwiatki, temperatury zdają się wędrować coraz wyżej na słupku rtęci, a piękne słońce zachęca do przebywania na powietrzu. Pierwszy weekend maja to czas, w którym chętnie spotykamy się z przyjaciółmi w pięknych okolicznościach przyrody, a także organizujemy różnego rodzaju imprezy. W tym artykule postaram się przedstawić ciekawy pomysł na miłe spędzenie tego czasu. Tak Więc majówkę czas zacząć.

Pomysłów jest zapewne tyle, ilu chętnych, aby wyjść na słońce. Pora roku pozwala już na dłuższe przebywanie w ogrodzie, a nawet na spotkanie przy ognisku i wspólne biesiadowanie do nocy. Niestety pogoda często płata nam figle i zaplanowane spotkanie pod chmurką nie zawsze może dojść so skutku…Dlatego ciekawym pomysłem na spędzenie majówki może być zorganizowanie letniej imprezy w namiocie ogrodowym. Obecnie, gdy dostępność takich namiotów jest ogromna, każdy może bez problemu z nich korzystać. Wiele wariantów i opcji pozwoli na dopasowanie go do potrzeb danej imprezy. Na uwagę zasługują przystępne ceny, a także możliwość wynajmu namiotu. To bardzo dobra inwestycja, gdyż może posłużyć nam przez kilka sezonów.

Pomysłów na spędzanie czasu w namiocie jest wiele. Począwszy od leniwych pogawędek z przyjaciółmi, na szalonych muzycznych imprezach skończywszy. W namiocie można zorganizować zarówno kameralne spotkanie, jak i większy event, spotkanie integracyjne czy festyn.

 

Coś dla najmłodszych

Dodatkowym dużym plusem dla osób posiadających dzieci będzie możliwość zorganizowania gier i zabaw dla naszych pociech. Wszyscy wiedzą, z jaką ochotą najmłodsi spędzają czas w ogrodzie przy okazji pierwszych promieni słońca. Namiot rozrywkowy zatem również ochroni nasze pociechy przed deszczem i pozwoli kontynuować szaleństwa.

Jaki wybrać ?

Wybór takiego namiotu to rzecz godna uwagi. Na rynku jest mnóstwo konstrukcji od tych prostych do zaawansowanych technologicznie. Wybór zacząć należy od określenia wielkości. Do dyspozycji mamy te kilkuosobowe mieszczące najbliższych oraz te na przestronniejsze na kilkanaście lub kilkadziesiąt osób. Ceny namiotów zaczynają się od kilkuset złotych, a duży wybór kształtów i kolorów dodatkowo pozwoli zadbać o estetykę ogrodu.

Namiot imprezowy to bardzo dobry i oryginalny pomysł na zorganizowanie majówki. Pod tym niecodziennym zadaszeniem możemy przeżyć jedna z najlepszych imprez letnich, jakie organizowaliśmy a goście długo jeszcze będą wspominać to niezwykle wydarzenie.

Inspiracja: Tentproject.pl – Zabudowy plandekowe tarasu