pon.. cze 17th, 2024

Męska pigmentacja interesuje rzeszę mężczyzn, którzy stają po stronie klientów oraz osób uczących się tego zawodu. Po raz pierwszy na świecie pojawia się okazja, by wzbogacić się o wiedzę merytoryczną i praktyczną, prezentowaną tylko dla mężczyzn! Po raz pierwszy Panowie będą mieli okazję, by zajrzeć za kulisy branży, która rozwija się coraz dynamiczniej.

16-17 listopada 2019 roku, Centrum Konferencyjne Mrówka w Warszawie, stanie się areną dla jedynego w swoim rodzaju wydarzenia – Konferencji THE WORLD OF MICROPIGMENTATION „Man’s World”. Organizatorem wydarzenia jest Centrum Mikropigmentacji Agnieszka Zapała. Doskonale znane z autorskiego projektu Naturalny Permanentny, o którym więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.naturalnypermanentny.pl/.

Co nas czeka podczas Konferencji THE WORLD OF MICROPIGMENTATION? Spotkania z ekspertami i osobistościami z branży mikropigmentacji. Nie zabraknie gości specjalnych, pokazów, a te dwa dni zostaną wypełnione w 100% wiedzą teoretyczną i praktyczną.

Panowie, którzy myślą o tym, by poddać się zabiegowi mikropigmentacji, oraz ci, którzy są chętni, by postawić swoje pierwsze kroki w zawodzie linergisty, poznają zagadnienia obejmujące:

  • skórę głowy,
  • zarost,
  • kamuflaż i pracę ze strukturą blizn,
  • pigmentację powiek, brwi i ust,
  • trychologię,
  • laser jako nieodłączone narzędzie linergisty.

Wydarzenie każdego roku przyniesie okazję, by poznawać inną tematykę. W roku bieżącym postawiliśmy na męską pigmentację, by udowodnić wszystkim mężczyznom, że jest dla nich równie dużo miejsca w zawodzie linergisty, co dla kobiet. Ponadto doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że zabiegi mikropigmentacji dla Panów są szansą na lepsze samopoczucie, odzyskanie pewności siebie i uporanie się nie tylko z powszechnym problemem utraty włosów.

THE WORLD OF MICROPIGMENTATION to wydarzenie przygotowane z myślą o Was! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę www.naturalnypermanentny.pl, gdzie można znaleźć niezbędne informacje oraz przejść do zakupu biletów.