pon.. cze 24th, 2024

Wielu kierowców woli nie zapuszczać się w centrum Warszawy własnym samochodem. To nie tylko kwestia sporych kosztów, ale również niebezpieczeństwa kradzieży lub uszkodzenia pojazdu.

W centrum Warszawy znajduje się wiele miejsc parkingowych. Jednak tylko niektóre z nich są naprawdę bezpieczne dla pojazdów. Na co warto zwrócić uwagę, gdy chcemy zaparkować auto w sercu miasta bez ryzyka?

Parkowanie w centrum miasta – nie takie drogie

Kierowcy często uważają, że parkowanie w centrum Warszawy związane jest z bardzo wysokimi opłatami.

Rzeczywiście, w centrum miasta możemy znaleźć parkingi, na których godzina postoju to koszt nawet około 10-15 złotych, ale znajdziemy także takie, gdzie za parkowanie zapłacimy kilkukrotnie mniej, na przykład około 4-6 złotych za jedną godzinę.

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego auta – wybierz parking strzeżony

Parking strzeżony to najlepszy wybór wtedy, gdy zależy nam na bezpieczeństwie samochodu. Parkingi te są odpowiednio grodzone lub też zabudowane, na przykład znajdują się w podziemiach, a także są wyposażone w rozbudowane systemy monitoringowe. Dodatkowo, nad bezpieczeństwem czuwają pracownicy ochrony.

Takie nowoczesne wyposażenie na parkingach strzeżonych powoduje, że dostęp do miejsc postojowych ma mniej postronnych osób, a w razie jakichkolwiek problemów można skorzystać z monitoringu.

Parking podziemny CEDET – strzeżony postój w centrum Warszawy

Doskonałym wyborem dla osób, które interesuje parking strzeżony Warszawa centrum, będzie parking podziemny CEDET, który znajduje się przy ulicy Kruczej. To bezpieczny parking dostępny przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, znajdujący się w pod budynkiem CEDET – ze świetną komunikacją w centrum miasta.

Za pozostawienie samochodu na parkingu CEDET od poniedziałku do piątku zapłacimy tylko 6 złotych za godzinę, natomiast w weekendy 4 złote za jedną godzinę. Osoby posiadające kartę lojalnościową Pcard+ mogą zapłacić za parkowanie jeszcze mniej. Opłatę za parkowanie można uiścić kartą albo gotówką w automatycznej kasie.