pon.. cze 17th, 2024

O profesjonalizmie salonu piękności świadczy nie tylko doświadczenie pracujących w nim specjalistów. Równie istotną rolę odgrywa jakość preparatów stosowanych podczas zabiegów. Niniejszy wpis został poświęcony molekule młodości, która wyróżnia się nie tylko stabilnością, ale także rewelacyjną jakością efektami końcowymi. Przekonaj się dlaczego warto wykorzystać Profhilo w zabiegach medycyny estetycznej.

Czym jest preparat Profhilo?

Bohaterem dzisiejszego wpisu jest preparat stworzony z myślą o bio remodelingu, bazujący na stabilnej molekule hybrydowej. Produkt zawiera wyselekcjonowany kwas hialuronowy naturalnego pochodzenia w bardzo wysokim stężeniu. Jedna dawka preparatu zawiera bowiem aż 64 mg/ml, co gwarantuje dobre efekty końcowe przy zastosowaniu nawet niewielkiej ilości.

Dlaczego preparat wyróżnia się na tle konkurencji?

Zastosowanie zaawansowanej technologii sieciowania kwasu hialuronowego jest gwarantem braku wad chemicznych modyfikacji, jak również uniwersalnego działania substancji w wielu kontekstach. Molekuła młodości stanowi doskonałego sprzymierzeńca do walki z oznakami starzenia, ponieważ działa w sposób powolny, a jednocześnie długotrwały. Po iniekcji preparatu oddziałuje on na skórę w sposób kompleksowy. Profhilo przyczynia się do wsparcia syntezy kolagenu oraz elastyny, co przekłada się na naturalny efekt ujędrnienia i rozświetlonej skóry.

Jakie efekty gwarantuje Profhilo?

Nowoczesny preparat zapewnia szereg korzyści zarówno pacjentowi, jak i specjaliście. Elastyczna struktura substancji sprawia, że jego stosowanie jest wygodne i gwarantuje możliwość przeprowadzenia precyzyjnego wstrzyknięcia. Prawidłowe zastosowanie preparatu wiąże się między innymi z następującymi aspektami dla pacjenta:

  • redukcja zjawiska zapadniętych policzków,
  • ogólny efekt liftingu twarzy,
  • zwiększenie naciągu skóry na szyi i w okolicach twarzy,
  • poprawa jędrności i elastyczności skóry,
  • niwelowanie przebarwień, blizn i zaczerwienień,
  • poprawa utraconego konturu twarzy,
  • kompleksowe wsparcie nawilżenia skóry twarzy.

Jak powinno się stosować preparat?

Przed rozpoczęciem stosowania preparatu Profhilo w gabinecie, warto zapoznać się z wytycznymi producenta. Celem prawidłowego przeprowadzenia zabiegu przy użyciu preparatu należy zastosować specjalną technikę wstrzykiwania. Iniekcja powinna ograniczyć się jedynie do 10 wkłuć w bio estetycznych punktach iniekcji na całym obszarze twarzy. Jednocześnie należy zaznaczyć, iż najlepsze efekty można uzyskać stosując powolne wstrzyknięcia. Dodatkową korzyścią powolnego przeprowadzania wkłuć jest zmniejszenie odczuwania bólu przez pacjenta. Spokojne tempo zabiegu gwarantuje również niższe ryzyko wystąpienia zasinień i obrzęków w miejscach wkłucia igły.

Preparat gwarantuje optymalne efekty w przypadku wykonania dwóch lub trzech zabiegów. Ostateczna ilość jest jednak zależna od stanu skóry konkretnego pacjenta. Przez przystąpieniem do powtórzenia zabiegu warto więc zlecić spotkanie kontrolne na około 2 miesiące po przeprowadzeniu pierwszej iniekcji preparatu.