pon.. cze 17th, 2024

Problem zmarszczek jest powszechny i dotyka wielu osób. Jednak nie każdy słyszał o zabiegu radiofrekwencji. Czym charakteryzuje się ta nowoczesna technologia i dlaczego warto z niej skorzystać? Ten poradnik to obowiązkowa lektura dla wszystkich, którzy pragną zadbać o piękny wygląd twarzy.

Czym jest radiofrekwencja?

Radiofrekwencja to precyzyjny zabieg, który polega na nakłuwaniu twarzy i przekazywaniu energii RF do głębokich warstw skóry. Energia nie osłabia się przy przenikaniu, co dzieje się podczas zabiegów z użyciem lasera. Mamy więc do czynienia z efektywną, a zarazem nowoczesną technologią, która rekomendowana jest przez wielu ekspertów.

Warto pamiętać, aby odwiedzić renomowane studio, dzięki czemu można liczyć na bezpieczeństwo i profesjonalizm. Dużym zainteresowaniem wśród wymagających pacjentów cieszą się zabiegi na zmarszczki w Warszawie.

Jak wygląda zabieg radiofrekwencji?

Zabieg wykonuje się przy użyciu nowoczesnego narzędzia, które umożliwia stosowanie fal ultradźwiękowych oraz kontrolę nagrzewania tkanki. To sprawia, że cząsteczki są odpowiednio pobudzone. Proces nakłuwania i rozgrzewania wpływa na samoregenerację skóry.

Takie działanie sprawia, że możliwa jest redukcja zmarszczek, odmłodzenie oraz efekt anti-aging. Nie bez znaczenia jest również technologia RID, która polega na skutecznym rozpoznaniu, izolacji oraz deaktywacji.

Zabieg trwa 45 minut i jest bezbolesny. Ponadto nie wymaga rekonwalescencji, a jego parametry mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjenta. W dodatku można go wykonywać bez względu na wiek czy płeć. Wiele osób wybiera zabiegi na zmarszczki w Warszawie, podkreślając profesjonalizm i bezpieczeństwo.

Zastosowania radiofrekwencji

Zabieg radiofrekwencji zapewnia efekt liftingu, zwęża pory i spłyca zmarszczki, dzięki czemu skóra twarzy wygląda nad wyraz atrakcyjnie. Ponadto pacjenci mogą liczyć na rozświetlenie skóry, wyrównanie kolorytu oraz wyeliminowanie przebarwień. Kolejnym atutem jest usuwanie zaczerwienień.

Efektywna radiofrekwencja doskonale modeluje, a także podnosi policzki, co poprawia opadający owal twarzy. W dodatku okolice oczu i ust wyglądają młodziej. Skuteczny zabieg rozprawi się również ze zmarszczkami palacza oraz zmarszczkami mimicznymi.

Radiofrekwencję doceniły osoby, które zmagają się z tradzikiem czy bliznami potrądzikowymi. Warto nadmienić, że zabieg może być wykonywany na różnych partiach ciała (twarz, szyja, dekolt, dłonie, ramiona). Pacjenci, którzy wybrali zabiegi na zmarszczki w Warszawie, chwalą wysoką precyzję
i kapitalną skuteczność. To najlepsza rekomendacja!

Radiofrekwencja – przeciwwskazania

Przed wykonaniem zabiegu, należy zwrócić uwagę na przeciwwskazaania. Należą do nich choroby skórne (łuszczyca, opryszczka), nowotwory, obecność metalowych implantów i rozrusznika serca, choroby nerek, wątroby i układu moczowego, rany w obrębie miejsca zabiegu. Ponadto radiofrekwencji nie stosuje się u pań w ciąży oraz karmiących piersią.