pon.. cze 24th, 2024

Odpowiednia osłona okien pełni nie tylko funkcję dekoracyjną, ale przed wszystkim tworzy odpowiednie warunki do bezpiecznej i spokojnej pracy w biurze. Tradycyjne rolety i klasyczne zasłony pomału odchodzą do lamusa, a ich miejsce zajmują nowoczesne rozwiązania, które doskonale pełnią wiele funkcji. Jednym z takich rozwiązań są shuttersy, które na dobre wpasowały się w pracę architektów i projektantów wnętrz, gdyż są często proponowanym rozwiązaniem.

Shuttersy – doskonały sposób na zasłonięcie okien w nowoczesnym biurze

Shuttersy to nic innego jak wewnętrzne okiennice w delikatniejszej wersji. Ich prosta forma i minimalistyczna struktura sprawiają, że doskonale komponują się one z różnymi stylami, między innymi skandynawskim, minimalistycznym bądź loft. Shuttersy sprawdzą się idealnie w każdym biurze. Prostota i naturalna barwa drewna prezentują się stylowo i ponadczasowo. Okiennice zewnętrze dostępne są w wielu wymiarach, wzorach oraz kolorach dzięki czemu z łatwością można dostosować model do konkretnego pomieszczenia i indywidualnych potrzeb pracowników.

Prostota wewnętrznych okiennic zyskuje coraz więcej miłośników

Wygodna i szybka regulacja stopnia zasłonięcia okien zapewnia komfort pracy o każdej porze dnia. Maksymalne zamknięcie okiennic pozwala odpowiednio regulować temperaturę panującą w biurze, gdyż skutecznie ograniczają one ilość promieni słonecznych wpadających do pomieszczenia.

Pomiary oraz montaż okiennic z ruchomymi lamelami warto zlecić profesjonalistom, aby w pełni cieszyć się wszystkimi funkcjami i doskonale dopasowanymi osłonami okien. Shuttersy idealnie sprawdzą się również w łazience, salonie, kuchni czy też przedpokoju. Wewnętrzne okiennice to idealne rozwiązanie do małych pomieszczeń, gdyż odpowiednio dobrane dają wrażenie optycznego powiększenia.

Shuttersy nie tylko do biura

Dodatkową zaletą okiennic wewnętrznych jest łatwość utrzymania ich w doskonałej czystości. Okiennice na życzenie klientów mogą zostać wykonane z naturalnego drzewa bądź tworzywa PCV. W obu wersjach są one tak zaimpregnowane, aby mogły zachować idealny wygląd przez długi okres czasu, niezależnie od warunków panujących wewnątrz danego pomieszczenia. Shuttersy zaskarbiły sobie sympatię wielu projektantów wnętrz, przez co są często proponowane w wielu prywatnych mieszkaniach, lokalach usługowych oraz różnego rodzaju przedsiębiorstwach. Taka forma osłony okien to świetny wybór również dla gabinetów masażu, salonów kosmetycznych oraz przychodni, gdzie dyskrecja jest istotna zarówno dla zespołu pracowników jak i pacjentów.

Reasumując, shuttersy to praktyczne rozwiązanie, które z pewnością będzie służyło przez wiele lat spełniając wszystkie oczekiwania użytkowników.