pon.. cze 24th, 2024

Pielęgnacja i codzienne czyszczenie wszelkiego rodzaju powierzchni wymaga stosowania odpowiednich środków myjących. Dobrze jest pamiętać o tym, aby płyny, których używamy były nie tylko skuteczne, ale także bezpieczne i ekonomiczne. Preparaty myjące i dezynfekujące Swish Economy Line to idealne rozwiązanie, aby zadbać o czystość wielu powierzchni.

Dlaczego warto zdecydować się na produkty Swish Economy Line?

Dostępne w formie koncentratu preparaty czyszczące Swish Economy Line pozwalają na to, aby dozować ilość płynu w zależności od zabrudzeń, jakich trzeba się pozbyć. To niezwykle ekonomiczne rozwiązanie, które sprawi, że taka butelka wystarczy naprawdę na długo. Chemia profesjonalna świetnie sprawdzi się przy codziennych czynnościach pielęgnacyjnych w miejscach takich jak biura, baseny, sklepy czy hale produkcyjne. Preparaty przemysłowe będą również idealnym rozwiązaniem dla każdego mieszkania. Dzięki ekonomicznym pojemnikom wystarczą na długo i zapewnią idealną czystość nawet na dużym obszarze. W ofercie Swish Economy Line można znaleźć różnego rodzaju produkty przeznaczone do pielęgnacji różnych powierzchni.

Uniwersalny preparat odtłuszczający E50 STRONG

Pozwala na mycie powierzchni wodoodpornych. Nie pieni się, a co za tym idzie nie wymaga obfitego spłukiwania. Dzięki niemu możliwe jest usunięcie wszelkich przemysłowych zabrudzeń, takich jak ślady z gumy czy różne trudne plamy pojawiające się w kuchniach. Poradzi sobie także z odtłuszczeniem ścian na budynkach.

Preparat do powierzchni szklanych E40 GLASS

Z jego pomocą wyczyścić można wszelkie powierzchnie ze szkła. Okna, drzwi, ale także płytki ceramiczne, meble czy marmur. Nadaje czyszczonym miejscom połysk, a także zostawia świeży i przyjemny zapach.

Preparat do powierzchni sanitarnych E35 GEL

To produkt antybakteryjny. Innowacyjny i nowoczesny. Usuwa kamień, osad z mydła, a także wszelkie inne zanieczyszczenia, jakie często pojawiają się w powierzchniach sanitarnych np. trudną do zlikwidowania rdzę.

Kwasowy preparat do czyszczenia łazienek E30 ACID

Czyści powierzchnie w łazienkach i zapewnia im nie tylko czystość, ale także pozostawia świeży zapach. Jest on środkiem antybakteryjnym i całkowicie bezpiecznym dla czyszczonych powierzchni. Doskonale nadaje się do czyszczenia pomieszczeń sanitarnych i łazienek, także w dużych halach, basenach, aquaparkach czy też biurach lub szkołach.

Niskopieniący preparat zasadowy nadający delikatny połysk E20 ALKALI

Idealny do czyszczenia gresu i betonu. Pomoże więc zadbać o czystość na posadzkach, które są niezwykle często używane np. w halach produkcyjnych czy sklepach. Poza tym, że jest niezwykle skuteczny to pozostawia także lekki i przyjemny zapach. Jest całkowicie bezpieczny zarówno dla osób, które używają go do pracy, jak i dla powierzchni na jakie jest stosowany.

Preparat do codziennej pielęgnacji posadzek E11 ORANGE

Nadaje się do powierzchni winylowych, gumowych, a także parkietów, paneli i płytek ściennych. Można czyścić nim także różne urządzenia, powierzchnie szklane i zaopatrzyć się w niego także, kiedy wybieramy uniwersalny środek czyszczący do mieszkania.

Uniwersalny preparat do codziennej pielęgnacji powierzchni E10 NEUTRAL

To preparat do czyszczenia wielu powierzchni, dlatego świetnie sprawdzi się jako uniwersalny środek czystości do gospodarstwa domowego. Świetnie poradzi sobie z myciem różnego rodzaju podłóg oraz zapewni świeży i przyjemny zapach we wnętrzu.

Produkty Swish Economy Line to nie tylko świetne preparaty czyszczące, które pozwalają na codzienną pielęgnację różnego rodzaju powierzchni, lecz także doskonały wybór, jeżeli szukamy środków myjących i dezynfekujących w dobrej cenie. Dzięki nim można bezpiecznie i ekonomicznie czyścić różne powierzchnie w domu, biurze, restauracji lub budynkach użyteczności publicznej.