0 C
Warszawa
25 stycznia, 2023
  • Główna
  • Uroda
  • Męska pigmentacja bez tajemnic! THE WORLD OF MICROPIGMENTATION zaprasza!
Uroda

Męska pigmentacja bez tajemnic! THE WORLD OF MICROPIGMENTATION zaprasza!

naturalny-permanentny-konferencja

Męska pigmentacja interesuje rzeszę mężczyzn, którzy stają po stronie klientów oraz osób uczących się tego zawodu. Po raz pierwszy na świecie pojawia się okazja, by wzbogacić się o wiedzę merytoryczną i praktyczną, prezentowaną tylko dla mężczyzn! Po raz pierwszy Panowie będą mieli okazję, by zajrzeć za kulisy branży, która rozwija się coraz dynamiczniej.

16-17 listopada 2019 roku, Centrum Konferencyjne Mrówka w Warszawie, stanie się areną dla jedynego w swoim rodzaju wydarzenia – Konferencji THE WORLD OF MICROPIGMENTATION „Man’s World”. Organizatorem wydarzenia jest Centrum Mikropigmentacji Agnieszka Zapała. Doskonale znane z autorskiego projektu Naturalny Permanentny, o którym więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.naturalnypermanentny.pl/.

Co nas czeka podczas Konferencji THE WORLD OF MICROPIGMENTATION? Spotkania z ekspertami i osobistościami z branży mikropigmentacji. Nie zabraknie gości specjalnych, pokazów, a te dwa dni zostaną wypełnione w 100% wiedzą teoretyczną i praktyczną.

Panowie, którzy myślą o tym, by poddać się zabiegowi mikropigmentacji, oraz ci, którzy są chętni, by postawić swoje pierwsze kroki w zawodzie linergisty, poznają zagadnienia obejmujące:

  • skórę głowy,
  • zarost,
  • kamuflaż i pracę ze strukturą blizn,
  • pigmentację powiek, brwi i ust,
  • trychologię,
  • laser jako nieodłączone narzędzie linergisty.

Wydarzenie każdego roku przyniesie okazję, by poznawać inną tematykę. W roku bieżącym postawiliśmy na męską pigmentację, by udowodnić wszystkim mężczyznom, że jest dla nich równie dużo miejsca w zawodzie linergisty, co dla kobiet. Ponadto doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że zabiegi mikropigmentacji dla Panów są szansą na lepsze samopoczucie, odzyskanie pewności siebie i uporanie się nie tylko z powszechnym problemem utraty włosów.

THE WORLD OF MICROPIGMENTATION to wydarzenie przygotowane z myślą o Was! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę www.naturalnypermanentny.pl, gdzie można znaleźć niezbędne informacje oraz przejść do zakupu biletów.

Podobne

Promocja świąteczna ThaiSun

Dlaczego dieta pudełkowa podnosi odporność organizmu?

Czego potrzebuje Twoja skóra po lecie?