pon.. cze 24th, 2024

Chodzić do teatru warto, to wie każdy, nie tylko warszawiak. Choć, trzeba przyznać, to właśnie w Warszawie oferta kulturalna jest największa, najbardziej rozbudowana, a co za tym idzie także i marketing i walka o widza muszą być największe. Ważne by znaleźć dla siebie coś ciekawego i, co ważne, nie rezygnować z ciekawych przedstawień w trakcie wakacji. Bo warto!

A my gramy

Hasło, które przyświeca Teatrowi Polonia oraz Och Teatrowi, a więc prywatnym ośrodkom kulturalnym związanymi z Krystyną Jandą, jest żywe i wcielane w życie z nadzwyczajną śmiałością. Rzeczywiście, jakieś, choćby najmniejsze przedstawienie w jednym z dwóch teatrów (albo przez jeden z nich dwóch) jest grane przez cały okres wakacji. Warto wybrać się choćby na plac Konstytucji, przed obliczę Teatru Polonia, by zasmakować w darmowych spektaklach w przestrzeni miejskiej. Albo wybrać jedną z premier, które teatry Jandy oferują. Z pewnością będą to wydarzenia kulturalne, jakich Warszawa długo nie zapomni.

Grają i inni

Ale teatry prywatne to nie jedyne instytucje, które grają w trakcie wakacji. Tak samo jest choćby w Teatrze Komedia, który wystawia, może nie aż z taką regularnością, swoje sztuki właściwie w każdym tygodniu trwania przerwy wakacyjnej. Komedia to teatr radości i wesołości, a więc możemy liczyć na dużą dawkę humoru, liczne gwiazdy, które goszczą na deskach tego wyjątkowego ośrodka oraz świetną zabawę. Warto wybrać się do „teatru gwiazd”, aby przekonać się jak fantastycznie jest zaczerpnąć co nieco z kulturalnego podwórka Stolicy.

Wybierając się na wakacje do Warszawy lub rezygnując z wyjazdów poza nią, możemy z powodzeniem wziąć udział w jednej z atrakcji teatralnej i zatopić się w przyjemnościach związanych z kulturalną ofertą Stolicy, która nigdy nie zasypia.